Szkoły ZDZ

Nasze szkoły kształcą młodzież i dorosłych w wielu atrakcyjnych zawodach.  Uczniowie zdobywają nie tylko umiejętności fachowe, ale również otrzymują wiedzę               o tym, jak założyć własną działalność gospodarczą i rozpocząć karierę. Bogata działalność wychowawcza wyróżnia nasze szkoły z pośród innych. Duża w tym zasługa doświadczonej kadry pedagogicznej, która nie szczędzi czasu na zajęcia pozalekcyjne z młodzieżą. Uczniowie uczestniczą w pokazach fryzur , kiermaszach, festynach        i imprezach okolicznościowych organizowanych dla społeczności lokalnej i akcjach charytatywnych. Atutem naszych szkół są liczne konkursy  międzyszkolne,  w których uczniowie odnoszą liczne sukcesy. Długoletnie tradycje i doświadczenie są gwarancją  kształcenia        na wysokim poziomie i pozwolą spełnić Twoje marzenia. Posiadamy profesjonalnie wyposażone pracownie:

  •  informatyczną, 
  •  kosmetyczną,  
  •  fryzjerską i wiele innych.
                                                                                                                                                                                                                          

 

 Szkoły współpracują z wieloma renomowanymi firmami, organizując pokazy, szkolenia i sympozja po których słuchacze otrzymują certyfikaty podnoszące kwalifikacje zawodowe. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi wysokowykwalifikowana kadra pedagogiczna: prawnicy, lekarze, nauczyciele akademiccy oraz ekonomiści.

Realizujemy projekty Comenius i Leonardo da Vinci (razem ze szkołami i instytucjami z Węgier, Włoch, Anglii, Bułgarii i Turcji) a od kilku lat uczniowie naszych Szkół uczestniczą w projektach młodzieżowych w ramach programu "Youth in action".